NXT 50five opent openbare snellaadlocatie in Schagen aan de Groeneweg
NXT 50five breidt zijn snellaadnetwerk uit met een nieuwe locatie in Schagen aan de Groeneweg. NXT 50five heeft op deze locatie een nieuwe 50kW snellader geïnstalleerd. Bij deze locatie kan één auto met een laadcapaciteit van 50 kW of kunnen twee auto’s tegelijkertijd 25 kW opladen. Deze laadlocatie is geschikt voor zowel personenauto’s als bestelwagens.
Concessie MRA-Elektrisch
De snellaadlocatie in Schagen is de zestiende plaatsing binnen de concessie van Laadwerk (voorheen MRA-Elektrisch). Het is het startpunt van een grootschalig implementatieproject van 600 snelladers in opdracht van Laadwerk en de deelnemende gemeenten in de provincies Noord-Holland, Utrecht en Flevoland.
Acceptatie laadpas
Op de NXT 50five locatie in Schagen worden de meeste laadpassen geaccepteerd, waaronder de NXT 50five laadpas. Deze laadpas biedt meerdere voordelen, waaronder een aantrekkelijke korting op het laadtarief op onze snellaadlocaties.
Ontdek alle snellaadlocaties van NXT 50five
Benieuwd naar onze andere en te verwachten snellaadlocaties? Ontdek deze allemaal hier.